home
picture

  

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

 Cele i zadania
 Dokumenty statutowe
 Ludzie instytutu
 Porozumienia o współpracy
 Galeria zdjęć

Główna O nas Programy Współpraca Kontakt Click here for English language version
nagłówek

Piotr UHMA - Prezes Zarządu

jeffrey Prawnik, doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (studia podyplomowe z zakresu prawa spółek). Poprzednio Główny Specjalista ds. dobrego sprawozdania rzšdów (good governance) w Misji Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) w Skopje. Kierownik zespołu praw obywatelskich Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE), Misja ONZ w Kosowie. W latach 2008-2010 Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Polskich Sieci Elektroenergetycznych Operator S.A. Wykładowca i uczestnik konferencji międzynarodowych m.in. w Pradze, Sydney, Dżakarcie, Strasbourgu, Wiedniu, Ammanie, Nairobi, Denver, Seulu, Veracruz, Aleksandrii, Jerozolimie. Od 2005 - Współtwórca i Prezes Zarzšdu Instytutu Europejskiego "Pro Futuro Europae", www.profuturo.org.

Sabina KLIMEK - Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Współzałożycielka Instytutu. Dziennikarka i ekonomistka. Doktorantka sabina klimekKolegium Społeczno-Ekonomicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Politechniki Mikkeli w Finlandii oraz Uniwersytetu St. Andrews w Szkocji. Absolwentka Szkoły Liderów Społecznych i Politycznych oraz Trener Polsko-Szwajcarskiego Centrum Przedsiębiorczości; specjalizuje się w szkoleniach z zakresu negocjacji, marketingu, technik sprzedaży i komunikacji w biznesie. Negocjator międzynarodowych kontraktów biznesowych dla firm z Bliskiego Wschodu. Członek Zarządu Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, a także członek Forum Biznesu przy Komisji Europejskiej oraz ekspert Normapme - organizacji ds. Standaryzacji przy Komisji Europejskiej.

Marta BULIK - Konsultant

Odpowiada za kontakty zewnętrzne Instytutu. W latach 2005-2006 uczestnik programu EVS w centrali międzynarodowej organizacji AVSO w Brukseli. Dzięki martastudiom latynoamerykańskim oraz dziennikarskim, a także pracy magisterskiej z zakresu dziennikarstwa i masowej komunikacji Marta jest doświadczonym konsultantem w dziedzinie współpracy międzykulturowej i międzynarodowej. Posiada dyplom Studiów Regionu Morza Bałtyckiego Uniwersytetu w Turku, w Finlandii. Była koordynatorem projektów dotyczących Europy wielu kultur i uczestnictwa życiu samorządowym. W latach 2002-2004 członek Centrum Młodych Dyplomatów, do 2005 członek Komisji Zagranicznej Samorządu Studentów UJ. Odbyła a praktyki w agencji Public Relations "Cracovian International Consultants". Przez ostatnie kilka lat uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu praw człowieka, strategii młodzieżowej, demokracji, rozwiązywania konfliktów, pokoju, tolerancji oraz koordynowała międzynarodowe projekty oparte na edukacji nieformalnej.

Luiza CZAJKOWSKA - Konsultant

Absolwentka dziennikarstwa i public relations Collegu Profesorów Uniwersytetu Jagiellonskiego; studia z zakresu nauk politycznych; licencjat z kulturoznawstwa. Obecnie: magisterium z międzynarodowych studiów kulturowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W lutym i marcu 2006r. prowadziła badania Indian Guaraní w Argentynie, Paragwaju i Brazylii. Luiza Czajkowska wnosi do Instytutu Pro Futuro Europae szerokie doświadczenie z działalności pozarządowej i trenerskiej. Przygotowywała i przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń, seminariów i kursów z zakresu edukacji nieformalnej, uczestnictwa obywatelskiego, problematyki europejskiej i międzykulturowej w niemalże wszystkich krajach Europy, Kanadzie i Izraelu. Absolwent Szkoły Młodych Liderów. Od 1997r. członek krakowskiego Klubu Europejskiego. Od ośmiu lat członek zarządu Europejskiego Centrum Młodzieży w Krakowie gdzie odpowiada za sprawy międzynarodowe, szkolenia i public relations. W tym zakresie odbyła także staż w Cocoa & Coffee Company w Abidjan, stolicy Wybrzeża Kości Słoniowej.

  Copyright 2005-2013 Pro Futuro Europae and the European Community