home
picture

  

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

 Cele i zadania
 Dokumenty statutowe
 Ludzie instytutu
 Porozumienia o współpracy
 Galeria zdjęć

Główna O nas Programy Współpraca Kontakt Click here for English language version
galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii z projektów realizowanych przez Instytut Pro Futuro Europae. Dla lepszej nawigacji każda galeria otwiera się w osobnym oknie.
gallery_tc krakow   

W lipcu 2013r. w Krakowie Instytut Europejski Pro Futuro Europae zorganizował międzynarodowy kurs szkoleniowy dla krajów Partnerstwa Wschodniego i Rosji poświęcony technologiom IT i partycypacji obywatelskiej.
(37 zdjęć)

gallery_tc ustron   

We wrześniu 2012r. w Ustroniu Zdroju ponad 30 młodych ludzi z różnych państw UE uczestniczyło w szkoleniu dot. przedsiębiorczości.
(80 zdjęć)

gallery_tc krakow   

W marcu 2007r. w Krakowie Instytut Europejski Pro Futuro Europae gościł międzynarodowy kurs szkoleniowy poświęcony uczestnictwu obywatelskiemu w zjednoczonej Europie.
(124 zdjęcia)

gallery_icnyp   

Międzynarodowa konferencja dot. strategii wobec młodzieży zorganizowana w Wiedniu w dniach 11-14 grudnia 2006 przez International Council on National Youth Policy
(52 zdjęcia)

gallery_cypr   

We wrześniu 2006r. w Larnace, na Cyprze odbyło się seminarium międzynarodowe poświęcone sportom wodnym. Oto zapis tego fantastycznedgo wyjazdu.
(50 zdjęć)

gallery_cypr   

Instytut Pro Futuro Europae był partnerem kursu szkoleniowego na temat Europy wielu kultur jaki odbył się w paĽdzierniku ub. r. w Krakowie.
(67 zdjęć)

galeria madryt   

Przedstawiciele Instytutu Pro Futuro Europae uczestniczyli w międzynarodowej konferencji Klubu Madryckiego poświęconej problemom demokracji, terroryzmu i bezpieczeństwa.
(67 zdjęć)


  Copyright 2005-2013 Pro Futuro Europae and the European Community